Anasayfa
demo Satın Al
Kurum Öğretmen Veli
    
E-Kurum Eğitim Otomasyon Sistemi | Biz Kimiz ?
 

Dnz Web Dizayn olarak yaklaşık 10 yıldır eğitim kurumları ile çeşitli çalışmalar yürütmekteyiz. Bugüne dek birçok anaokulu, etüt merkezi ve sanat okullarının web sitelerini tasarladık. Aynı zamanda rehber bazında internet reklamlarını yayınladık. 2005 yılında ilk olarak İzmir Anaokulları Rehberi (www.izmiranaokullarirehberi.com) eğitim portalını hayata geçirdik ve birçok okul öncesi eğitim kurumu ile çalışma fırsatı bulduk. Karşılıklı güven ve bilgi birikimlerimiz ile çok başarılı çalışmalar ortaya çıkardık.

Bu başarılı çalışmaların sonucunda ve eğitim kurumlarının ihtiyacını karşılamak adına yeni bir proje ortaya çıkarma gerekesinimi duyduk. Bu sebeble E-kurum eğitim otomasyon sistemini hayata geçirmeye karar verdik. E-kurum eğitim otomasyon sistemi; birçok eğitim kurumunu teknoloji le tanıştırıp kurumsal kimlik adına farklı bir boyuta taşımayı hedeflemektedir.

Birçok eğitim kurumu halen daha malesef kendi kurumsal kayıtlarını manuel olarak yapmaktadır.E-kurum ile artık kayıtlar online olarak tutulmakta ve gelir-gider muhasebe işlemleri anlık takip edilebilmektedir. Böylece eğitim kurumlarımız kendi çalışmaları online olarak diledikleri yerde ve zamanda anlık olarak takip etme fırsatı bulacaklardır.

Çok cazip fiyatlarla ve kurumların bütçelerini sarsmadan siz değerli eğitim kurumlarına bu büyük hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. E-kurum eğitim otomasyon hizmeti dışında internet reklamcılığı, web site tasarımı ve sosyal medya danışmanlığı gibi birçok hizmeti çok uygun şartlar ve paket fiyatlarımız ile sizlere sunmaktayız. Sektördeki bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmayı her zaman ilke edinen, sistemli, disiplinli ve profesyonel çalışma anlayışımız ile nice yeni projelerde buluşmak bizlere herzaman gurur verecektir.

Kurumunuzun verimliliğini artırmak, teknolojiyi daha etkin kullanmak, masraflarınızı azaltmak, veli ve öğretmenlerinizin çalışmalarını kolaylaştırmak, kurumsal kimlik kazanmak için sizleri e-kurum ile tanışmaya davet ediyoruz...

 
 
 Başlıksız Belge


   HIZLI MENÜLER
 
   SİTE BİLGİLERİ
   BİZE ULAŞIN
TELEFON :
0505 812 37 31 - 0505 388 66 16

E-POSTA:
info@e-kurum.org
 
 Gizllik ve Şartlar
 
 Kullanım Hakkı
 
 Site Haritası
   
   


    © E-Kurum Eğitim Otomasyon Sistemi                                                                 Web Tasarım : DNZ WEB DİZAYN